NHB Scoreprogramma | versie: Juli 2015 | bekijk mijn gegevensIk ben beheerder en wil inloggen...

Score overzichten
Toon mij de scores van:
Vereniging:
Regio:
Rayon:
Landelijke lijstGeheel Nederland
 
Competitie:     Alleen schutters met 6 of meer geschoten wedstrijden.
Individueel of Teams: Individueel Teams
 
SchutterVerenigingAanvangs
Gemiddelde
Ronde
1
Ronde
2
Ronde
3
Ronde
4
Ronde
5
Ronde
6
Ronde
7
Voortschrijdend
Gemiddelde
Tot.
  Recurve Aspiranten < 11 jaar
1      [172372]   Stan Brocx[1002]   Reineveld6.2561702091841621641882186.2941133
   
  Recurve Aspiranten 11-12 jaar
1      [167162]   Sem Lont[1004]   Sint Sebastiaen7.9722642762622632772542698.9501611
2      [172369]   Maarten Bakker[1006]   HKS Zoetermeer 221220000007.350441
3      [172545]   Lara Harm[1006]   HKS Zoetermeer5.8561451841982012201562066.4721165
   
  Recurve Cadetten klasse 1
1      [164132]   Roland van Gog[1003]   ARC8.7612662652782772592612718.9891618
2      [168305]   Cheyenne Lelieveld[1006]   HKS Zoetermeer8.2002432602722682732602628.8611595
3      [170503]   Fimme de Vreeze[1001]   Frederik Hendrik8.2672622492332652592522578.5781544
4      [167144]   Jasmijn Mulder[1004]   Sint Sebastiaen7.222209221228245002307.5531133
5      [172804]   Mandy van Geest[1001]   Frederik Hendrik7.1112032132241832032142037.0001260
   
  Recurve Cadetten klasse 2
1      [171262]   Kari Meesters[1003]   ARC6.87821419502102121772226.8331230
2      [163876]   Vincent Vink[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport5.9171791252022132102191896.7331212
3      [163189]   Coen van Oudheusden[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren4.82814516418420315401465.533996
4      [171248]   Yasemin Erkan[1003]   ARC5.1890138158017115005.142617
5      [169284]   Ruben Roest[1006]   HKS Zoetermeer4.083152115108126641071103.989718
6      [172380]   Menno Kruithof[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport3.489751439600003.489314
7      [172195]   Maarten van Elzelingen[1003]   ARC2.711940807014801083.333500
   
  Recurve klasse 1
1      [157906]   Damiaan Jeurissen[1003]   ARC9.2112752752862842902772859.4281697
2      [164998]   Geoffrey Doornbosch[1003]   ARC9.5332862872852782752762809.4001692
3      [133221]   Gerard van Schelven[1006]   HKS Zoetermeer9.3222702772812802812812859.3611685
4      [142719]   Mick Jorian de Bakker[1004]   Sint Sebastiaen9.4562762752792792822852849.3611685
5      [137113]   Bert Cuypers[1003]   ARC9.28927627602802782752849.2721669
6      [135699]   Vikash Ajodhia[1003]   ARC9.2392722682822762772772779.2281661
7      [159552]   Frédéric Knutsson[1001]   Frederik Hendrik9.1782722782822772732652709.1781652
8      [160493]   Carl Bunte[1290]   Attila9.1502712572752692772722819.1391645
9      [137180]   Stef Bardelmeijer[1001]   Frederik Hendrik9.1062662712592672782762759.0721633
10      [162798]   Ruud Pardoel[1006]   HKS Zoetermeer8.9672672752742722622642809.0671632
11      [163120]   Richard Robberegt[1004]   Sint Sebastiaen8.8892592742642762722662789.0561630
12      [139124]   Esther van de Kuilen[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport8.8892662682702782762682699.0501629
13      [150157]   Robin van Eenige[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren9.0112742752792602702662649.0441628
14      [160749]   Stefan Wallner[1004]   Sint Sebastiaen8.97226426827427327327109.0171623
15      [160939]   Zoran Trisic[1290]   Attila8.9942602642682622702712578.8611595
16      [167449]   Ricardo Entjes[1003]   ARC8.944264243269264269008.7271309
17      [155247]   Nord-Jan Vermeer[1003]   ARC8.8112592572342682422602548.5561540
   
  Recurve klasse 2
1      [162797]   Martin Pardoel sr[1006]   HKS Zoetermeer8.6332760000009.200276
2      [163412]   Gerben van den Berg[1003]   ARC8.6562732812772722682762739.1781652
3      [113464]   Marco Lobbia[1001]   Frederik Hendrik8.7222742542672752822682699.0831635
4      [161200]   Axel van Ettinger[1006]   HKS Zoetermeer8.7612752692682832572592628.9781616
5      [161051]   Erik Troost[1006]   HKS Zoetermeer8.8062692512692642762672648.9391609
6      [155297]   Jos Nolte[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport8.7722452492732642672522688.7391573
7      [132416]   Cees Ederveen[1001]   Frederik Hendrik8.6782572642602632582702408.7331572
8      [172553]   Michel Finkelnberg[1004]   Sint Sebastiaen8.6892542622662642562662568.7221570
9      [171789]   Sjors Rijsdam[1397]   S.V.Alphen8.5002632422602692632462598.6671560
10      [131977]   Gerard Maas[1004]   Sint Sebastiaen8.4782412602632682512502638.6391555
11      [142713]   Kenneth de Krieger[1003]   ARC8.5672692652372602682452468.6281553
12      [997508]   Simon Stroek[1003]   ARC8.64424102642732602432548.5281535
13      [166507]   Leander Vink[1003]   ARC8.4832552622182612562502478.5061531
14      [136341]   Sylvia Scheerman[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren8.6832412632392392572562658.4501521
15      [163597]   David van Slingerland[1002]   Reineveld8.5002522522402442582502558.3941511
16      [171257]   Grozdana Momic[1003]   ARC8.5562272542502262462382408.0831455
17      [151688]   Hans de Jong[1006]   HKS Zoetermeer8.5002312202392472412392448.0061441
18      [164211]   Dylan Sparreboom[1003]   ARC8.7782400000008.000240
19      [162074]   Thom Vis[1004]   Sint Sebastiaen8.5782172002212422572392277.7941403
   
  Recurve klasse 3
1      [172039]   Bryan Oosthoek[1305]   Odysseus8.4332562542492642632582668.6721561
2      [132904]   Aad Scheerman[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren8.3062602572532532692492468.5611541
3      [171768]   Adam Nemeth[1001]   Frederik Hendrik8.2672392582472672522592578.5561540
4      [172282]   Mike Mike Neuteboom[1396]   Handboogsport Westland8.2892382562522522722552508.5391537
5      [160034]   Geert Bos[1004]   Sint Sebastiaen8.3832632562432582542512438.4721525
6      [170288]   Kenny Heuseveldt[1290]   Attila8.2002532472382402462592508.3061495
7      [171478]   Kevin Kuijvenhoven[1329]   Doelgericht8.2892532492442422372332558.2221480
8      [150639]   Raymond Onink[1006]   HKS Zoetermeer8.35023224225024925524808.2001476
9      [163593]   Jeremy Broekhuis[1006]   HKS Zoetermeer8.4612472342532452492322418.1611469
10      [169487]   Niek Ruiter[1290]   Attila8.3062382412442402502412468.1221462
11      [167170]   Pierre van der Nat[1329]   Doelgericht8.2002422612302512362352128.0831455
12      [165760]   Jennifer Jansen[1006]   HKS Zoetermeer8.1670222269244235008.083970
13      [167624]   Wim Schoneveld[1005]   Willem Tell8.1722382572262342522342378.0671452
14      [169288]   Murat Celik[1001]   Frederik Hendrik8.2612422342392442402352397.9941439
15      [164457]   Jean Rabouille[1006]   HKS Zoetermeer8.4612152392322352522292457.9561432
16      [168418]   David Groenendijk[1290]   Attila8.2390000000 0
   
  Recurve klasse 4
1      [152893]   John van den Nouland[1290]   Attila8.1442502392602632492662648.6221552
2      [162752]   Miriam Schoof[1006]   HKS Zoetermeer8.1222482602592542572462508.4891528
3      [101858]   Chito Sneek[1004]   Sint Sebastiaen8.0112422472562462512482488.3111496
4      [161035]   Jan Reijnen[1003]   ARC8.0112322572322452522232688.2561486
5      [168298]   Mike Blokland[1003]   ARC7.9612592322502502392142468.2001476
6      [108988]   Reinier Oudijn[1002]   Reineveld7.8832532602352422362472388.2001476
7      [161873]   Wladek Zytkiewicz[1006]   HKS Zoetermeer8.156232024825423702408.0731211
8      [101744]   Henk Hofman[1001]   Frederik Hendrik7.9502412402312502412432388.0721453
9      [160978]   Heijdenrijk[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport7.8110232244227025307.967956
10      [153631]   Johan Nolte[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport7.8222242242562502312212437.9331428
11      [144350]   Matthieu Kalthof[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren8.1332442472162382172272497.9001422
12      [150970]   Tessa Vermaas[1290]   Attila7.8172262282312372402412457.9001422
13      [171250]   Marijke Menkhorst[1003]   ARC8.061249244236022323107.8871183
14      [169864]   Marko Meuer[1329]   Doelgericht7.8782302352442402182132287.7501395
15      [159377]   Frans van Engelenburg[1003]   ARC7.8062431922292342042332437.7001386
16      [168467]   Rutger van der Graaf[1006]   HKS Zoetermeer7.93323023522324102162397.6891384
17      [171487]   Peter Schuring[1006]   HKS Zoetermeer7.9112572362192292071892167.5781364
18      [171170]   Ronald Neven[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren7.872218234220243199007.4271114
19      [171169]   Max Hannema[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren7.83918402152140006.811613
20      [163121]   Dennis Zeilemaker[1004]   Sint Sebastiaen7.894211017900006.500390
21      [156837]   van der Sloot[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren8.0720000000 0
22      [168440]   Jerry Lelieveld[1006]   HKS Zoetermeer8.0940000000 0
   
  Recurve klasse 5
1      [162933]   Patrick de Mooij[1290]   Attila7.7562512622632652662542668.7561576
2      [163728]   Erik van Mourik[1290]   Attila7.6002572612402442482422368.2891492
3      [164115]   Marcel Staas[1006]   HKS Zoetermeer7.6562502492472492422452498.2721489
4      [171563]   Johan van der Vaart[1396]   Handboogsport Westland7.789220231025402532548.0801212
5      [113048]   Robert van der Knaap[1006]   HKS Zoetermeer7.7442182442352392382482468.0561450
6      [152702]   Marleen van Starkenburg[1290]   Attila7.5832462122352372412282457.9561432
7      [173108]   Rob de Jong[1003]   ARC7.65622823922225024124307.9061423
8      [169379]   Mehmet Karatas[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport7.6562372132392212362312567.8891420
9      [168421]   Henri Bouter[1305]   Odysseus7.7782410228231002387.817938
10      [154790]   Emmelot Vermaas[1290]   Attila7.6612382242352362342392137.8111406
11      [137308]   Frank Kuijpers[1001]   Frederik Hendrik7.744241228227228226007.6671150
12      [171857]   Ivo Wasser[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren7.2781992272292152252452327.6281373
13      [171968]   Rick Heemskerk[1290]   Attila7.54423525219223123802187.5891366
14      [160832]   Jolanda van Schelven[1006]   HKS Zoetermeer7.7002162522251942472092157.5781364
15      [170796]   Erik Jeltema[1006]   HKS Zoetermeer7.6002322242282102182192347.5281355
16      [144287]   Rinus van Tongeren[1290]   Attila7.4562412212092062322112307.4671344
17      [165243]   Anne-Marie de Gooijert[1006]   HKS Zoetermeer7.65623520524921921522007.4611343
18      [169800]   John Ekkel[1396]   Handboogsport Westland7.5562132242432100007.417890
19      [161053]   Nathalie de Ruijter-van der Sman[1006]   HKS Zoetermeer7.3111802062202211942132457.2171299
20      [991652]   Henk de Jong[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren7.2222102042132272152041977.0721273
21      [167143]   Erik Mulder[1004]   Sint Sebastiaen7.278212201187218002126.8671030
   
  Recurve klasse 6
1      [160660]   Anne van Slingerland[1002]   Reineveld6.9222232412472332202262287.7671398
2      [173095]   Cathy Ladiges-Aussems[1396]   Handboogsport Westland6.9112111892222532322392387.7501395
3      [168151]   Paul ter Braake[1006]   HKS Zoetermeer6.3222382392292312142112297.6671380
4      [169794]   Kor Kuiper[1329]   Doelgericht6.9781982292292202102222297.4391339
5      [173099]   Lisa Latooij[1003]   ARC7.0892082292012262312182277.4391339
6      [996459]   Patrick Thuis[1003]   ARC6.5672081722111852402192547.3171317
7      [163198]   Mike Keus[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren7.1062180000007.267218
8      [159835]   Tonio Fakkers[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport7.1441902362172212132281687.2501305
9      [156115]   Paula van Hees[1001]   Frederik Hendrik6.6282072342122082231912027.1441286
10      [164606]   Jennifer Zuiderduin[1290]   Attila7.1672132211972182191652157.1281283
11      [168997]   Monique Lelieveld[1006]   HKS Zoetermeer7.05020421020723302102187.1221282
12      [173105]   Jamie Eilers[1003]   ARC6.5112321591952202031972157.0111262
13      [172656]   Robbert de Jong[1397]   S.V.Alphen6.4562012011792132172042186.9671254
14      [161058]   Jan van der Sman[1006]   HKS Zoetermeer6.4002241842111992161981996.9281247
15      [154262]   Arda Dekker[1001]   Frederik Hendrik6.6222141922121951952201876.8221228
16      [166146]   Ben Broekhuis[1005]   Willem Tell7.07201891772142012212116.7391213
17      [136371]   Evert Lombaers[1006]   HKS Zoetermeer6.9222012112111941821831876.5941187
18      [162691]   Robbert Jansen[1290]   Attila4.806159159002242292156.573986
19      [171920]   Gijs Clarenburg[1001]   Frederik Hendrik6.7561782232071532021721746.4221156
20      [997625]   Saloua Tarafit[1003]   ARC6.3221941941811690006.150738
21      [168465]   Lize Gareman-Vink[1006]   HKS Zoetermeer5.7561561641981782211821576.1111100
22      [169362]   Ada van Maanen[1334]   Gravin Jacoba Van Beieren6.789196183177180171006.047907
23      [173100]   Miranda Spek[1003]   ARC4.9891401451641111691681665.289952
24      [170322]   Mariëtte Berger[1305]   Odysseus6.439168148000005.267316
   
  Recurve Cadetten klasse Onbekend
1      [172939]   Bram Koek[1006]   HKS Zoetermeer 0000000 0
2      [172235]   Ivo van Wees[1001]   Frederik Hendrik 0000000 0
   
  Recurve klasse Onbekend
1      [150837]   Wim Heijer[1006]   HKS Zoetermeer 270262000008.867532
2      [151842]   John van Leeuwen[1004]   Sint Sebastiaen 0000000 0
3      [172236]   Marcel van Wees[1001]   Frederik Hendrik 0000000 0
   
  Recurve Junioren klasse 1
1      [162869]   Quinten Oudijn[1002]   Reineveld9.3942872842862862842942769.5611721
2      [162697]   Koen Verdoes[1006]   HKS Zoetermeer9.1442782752792702852812809.3221678
3      [166388]   Koen Foget[1003]   ARC8.6672682662702832442682829.0941637
4      [161888]   Bryan Voskamp[1305]   Odysseus9.0782742672762262642582658.9111604
5      [165075]   Jennifer Pols[1001]   Frederik Hendrik8.8502462742602772662702548.8941601
6      [165782]   Yaël Winkler[1006]   HKS Zoetermeer8.81126326026727002752658.8891600
7      [161057]   Nienke Troost[1006]   HKS Zoetermeer8.75624925202652472512588.4561522
8      [162800]   Martin Pardoel jr[1006]   HKS Zoetermeer8.2672582312382492472342268.0941457
9      [158482]   Berend Bouvy[1002]   Reineveld9.0332532472192382272522398.0891456
10      [163022]   Tom de Koning[1002]   Reineveld8.84421522616500006.733606
   
  Recurve Junioren klasse 2
1      [165022]   Fenna Berger[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport7.3172460000008.200246
2      [166791]   Tim Rutten[1290]   Attila6.3782592432262222042462287.9111424
3      [164131]   Jade Janssen[1003]   ARC7.9612360000007.867236
4      [164432]   Scotty ter Braake[1006]   HKS Zoetermeer7.2612202312272282262442447.7781400
5      [168361]   Floor van den Boom[1006]   HKS Zoetermeer7.48922623821023223123507.6221372
6      [165491]   Sander van Bemmelen[1004]   Sint Sebastiaen7.61122123602280007.611685
7      [168054]   Kevin Démeyer[1002]   Reineveld7.33302212102400007.456671
8      [170620]   Victor Gosselink[1337]   U.S.V. Afd. Handboogsport7.4332142252300020907.317878
9      [172663]   Tara de Jong[1397]   S.V.Alphen7.1562002122322242092222147.2941313